Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Співпраця Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області з управлінням охорони здоров'я Хмельницької міської ради

25.09.2019

Начальник Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області  В.Лаврентів провів робочу зустріч з начальником управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради  Б.Ткачем.

В ході якої було розглянуто питання щодо контролю за обгрунтованістю видачі листків непрацездатності застрахованим особам, дотримання вимог нормативних документів щодо їх заповнення, підвищення відповідальності лікарів за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості про проведення семінару за участю головних лікарів, голів та членів ЛКК з фахівцями міського відділення управління на предмет напрацювання спільних дієвих заходів для усунення причин, що вплинули на підвищення показників тимчасової непрацездатності.

З тих же питань В.Лаврентів прибув з робочим візитом до посадових осіб страхувальників, в яких спостерігається найбільший ріст тимчасової непрацездатності серед працюючих. Було запропоновано розробити в своїх установах дієві заходи по зниженню рівня захворюваності, а саме здійснювати контроль за якістю і обґрунтованістю видачі листків непрацездатності, недопущення порушень лікувального режиму застрахованими особами та про необхідність інформування при наявності зазначених випадків управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області. Додатково розглянуто питання організації забезпечення лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України