Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

30.09.2019

23 вересня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок у роботі комісії із спеціального розслідування нещасного випадку, який стався у     ТОВ «Ізяславтрансбуд».

 

23 вересня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з головою  комісії із соціального страхування ПрАТ «Теофіпольський цукровий завод» для з’ясування причин, що вплинули на показники тимчасової непрацездатності, аналізу їх зростання.

 

24-25 вересня заступник начальника Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Чайковський та працівники відділення провели робочі зустрічі з керівниками, головами комісій по соціальному страхуванню підприємств, організацій та установ Волочиського, Красилівського, Хмельницького та Ярмолинецького районів, які дали значний ріст показників захворюваності за 8 місяців  цього року, обговорили шляхи зменшення рівня захворюваності серед працюючого населення, посилення контролю за видачею листків непрацездатності, дотримання вимог нормативних документів щодо їх заповнення.

 

24 вересня начальник Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Гаврилюк провела робочу зустріч з головою ЛКК КНП «Вузлова лікарня станції Шепетівка» для з’ясування причин, що вплинули на показники тимчасової непрацездатності, аналізу їх зростання.

 

24 вересня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Адампільській ЗОШ I-III ступенів.

 

25 вересня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів нараду з питань дотримання законодавства з охорони праці для працівників ТДВ «Хмельницькзалізобетон».

 

26 вересня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Ямпільській селищній раді.

 

27 вересня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників Відділу освіти Теофіпольської РДА.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України