Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

07.10.2019

30 вересня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ФГ «Бізон-1». 

 

01 жовтня страховий експерт Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Чаплінський взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у операторів котелень в закладах освіти Дунаєвецького району.

 

02 жовтня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників Судилківської сільської ради.

 

03 жовтня участь головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець в перевірці правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз».

 

04 жовтня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії із спеціального розслідування нещасного випадку, який стався у фізичної особи-підприємця  Даукшис І.М.

 

04 жовтня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко взяла участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань у фізичної особи-підприємця у Симчак Г.Б.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України