Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці у операторів котелень

04.10.2019

Страховий експерт з охорони праці Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Чаплінський в рамках заключного етапу підготовки до опалювального сезону провів навчання і перевірку знань з питань охорони праці у операторів котелень в закладах освіти Дунаєвецького району.

Фахівець відділення доповів про стан виробничого травматизму. Провів аналіз виробничого травматизму в місті, районі та області а також визначив основні причини виникнення виробничого травматизму. Звернув увагу слухачів на заходи щодо безпечних умов праці, усунення існуючих небезпек та ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві, а саме :

- керівникам структурних підрозділів вимагати від підлеглих виконання вимог законодавства України з охорони праці , вимог нормативно - правових актів з охорони праці, інструкцій з охорони праці, суворо дотримуватись законодавчих вимог щодо оформлення на роботу працівників підприємства;

- вчасно ознайомлювати працівників  підприємства зі змінами в законодавстві;

- особливу увагу звернути на якість проведення позапланового інструктажу з охорони праці (конкретизувати дії працівників у випадках виникнення ситуацій, аналогічних при яких сталися нещасні випадки), організовувати навчання, професійну підготовку та перевірку знань працівників з питань охорони праці, проводити аналіз виявлених порушень, причин нещасних випадків та профзахворювань на підприємстві тощо.

У підсумку було надано роз’яснення про види допомог, на які мають право застраховані особи у разі нещасного випадку на виробництві. Спільно проведений захід пройшов у конструктивному діалозі.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України