Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Участь страхового експерта з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області у засіданні "круглого столу"

09.10.2019

Страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у засіданні «круглого столу» з працівниками «Полонське підприємство теплових мереж» на тему: «Пріоритет життя і здоров'я працівників, створення належних, безпечних і здорових умов праці».

IMG_2147

Фахівець відділення доповів про стан виробничого травматизму на підприємствах району, зареєстрованих у Старокостянтинівському  відділенні за 2018 рік та 9 місяців 2019 року.  Відмітив основні причини виробничого травматизму, навів конкретні профілактичні заходи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. Надав роз’яснення про порядок дій працівників при настанні нещасного випадку на виробництві.

У підсумку надав роз’яснення про види допомог, на які мають право застраховані особи у разі нещасного випадку на виробництві.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України