Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

15.10.2019

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників  КП «Тепловик».

 

09 жовтня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з головним лікарем КНП «Теофіпольський ЦПМСД» О.Кравчуком з питань зменшення рівня захворюваності серед працюючого населення, посилення контролю за видачею листків непрацездатності застрахованим особам, дотримання вимог нормативних документів щодо їх заповнення, підвищення відповідальності лікарів за обґрунтованість видачі листків непрацездатності.

 

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у засіданні «круглого столу» з працівниками «Полонське підприємство теплових мереж» на тему: «Пріоритет життя і здоров'я працівників, створення належних, безпечних і здорових умов праці».

 

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь в перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань у ТОВ «Ізяславтрансбуд».

 

10 жовтня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко взяла участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань у Карачієвецькій сільській раді.

 

10 жовтня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії із спеціального розслідування нещасного випадку, який стався у ПрАТ «Хмельницьке шляхо-будівельне управління №56».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України