Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Оформлення договорів на проходження реабілітації і санаторно-курортного лікування призупинено з 19 березня

20.03.2020

З 19 березня на період встановленого карантину тимчасово призупинено укладення тристоронніх договорів для проходження реабілітаційного лікування працюючими, а також медичної реабілітації і санаторно-курортного лікування потерпілими на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України. Крім того, буде проведена робота щодо перенесення термінів заїздів по санаторно-курортних путівках, виданих потерпілим.

Рішення прийнято з метою запобігання поширенню COVID-19 і недопущення ризику зараження застрахованих осіб і осіб з інвалідністю, а також забезпечення реалізації заходів із протидії пандемії.

Наразі у санаторно-курортних закладах на лікуванні за рахунок коштів Фонду соціального страхування України знаходиться понад 70 застрахованих осіб і потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання Хмельницької області. Безпечне повернення зазначених осіб додому знаходиться під особистим контролем керівництва управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області та його відділень.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України