Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

На контролі керівництва управління виконавчої дирекції Фонду питання повернення застрахованих осіб після реабілітації і санаторно-курортного лікування

31.03.2020

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і недопущення ризику зараження застрахованих осіб і осіб з інвалідністю, а також забезпечення реалізації заходів із протидії пандемії на період встановленого карантину тимчасово призупинено укладення тристоронніх договорів для проходження реабілітаційного лікування працюючими, а також медичної реабілітації і санаторно-курортного лікування потерпілими на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України. Крім того, проводиться відповідна робота щодо перенесення термінів заїздів по санаторно-курортних путівках, виданих потерпілим.

На початок введення карантину у санаторно-курортних закладах на лікуванні за рахунок коштів Фонду соціального страхування України знаходилось близько 1000 осіб, у тому числі понад 70 застрахованих осіб і потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання Хмельницької області (на сьогоднішній день таких осіб – 21).

З часу припинення перевезення пасажирів приміським, міжміським транспортом, у тому числі залізничним, через що визначені застраховані особи не мали можливості повернутися додому навіть за наявності зворотних проїзних документів, питання повернення зазначених осіб додому знаходиться на контролі керівництва управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області та його відділень.

Зокрема, на постійному контролі управління виконавчої дирекції Фонду знаходиться питання щодо повернення додому застрахованих осіб, які перебувають на лікуванні після перенесених захворювань та травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу ДП “Санаторій “Збруч” ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”.

На початок карантинних заходів у ДП “Санаторій “Збруч” ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” перебувало на лікуванні 22 застраховані особи. Для організації повернення вищезазначених осіб до місця проживання управлінням виконавчої дирекції Фонду налагоджена тісна співпраця з місцевими органами самоврядування, вирішуються організаційні питання щодо дати від’їзду та транспортування.

Завдяки вжитим заходам, станом на сьогодні 17 застрахованих осіб повернулись додому. Ще п’ятеро – виїдуть до місць проживання у найближчий час.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України