Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Розслідування нещасного випадку в ТОВ "Технобазальт-Інвест" м.Славута

08.04.2020

Страховий експерт з охорони праці Славутського відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області М.Халанчук взяв участь у роботі комісії з спеціального розслідування нещасного випадку, який стався у березні поточного року з працівником цеху виробництва базальтового волокна ТОВ «Технобазальт-Інвест» м.Славута.

Зазначена комісія була створена відповідно до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17 квітня 2019 року № 337.

Згідно з листом Управління  Держпраці у Хмельницькій області термін роботи комісії наказом підприємства було продовжено через відсутність відповіді з КНП «Хмельницька обласна лікарня» на запит щодо наявності в організмі потерпілої алкоголю, інших токсичних чи отруйних речовин тощо.

На черговому засіданні комісії розглянуто документи, що стосуються даного нещасного випадку та проаналізовано відповіді на запит, що надійшов з лікувального закладу.

Засідання вищезазначеної комісії з розслідування нещасного випадку проходило відповідно до рекомендацій Державної служби України з питань праці щодо розслідування нещасних випадків в умовах запровадження карантинних заходів.

На підставі всебічного вивчення обставин, а також висновків відповідних уповноважених органів комісія має визначити причини нещасного випадку, які стануть основою для розробки комплексних заходів щодо усунення причин нещасного випадку, запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому, поліпшення умов і охорони праці на підприємстві та стану безпеки праці.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України