Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Роз'яснюємо. Консультуємо

05.12.2017

В Дунаєвецькому Центрі прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля (ЦПОСІ та КНП) проведено нараду з керівництвом, службою охорони праці та працівниками установи. Мета такого заходу - надання роз’яснювальної та консультативної допомоги з актуальних питань охорони праці, промислової безпеки та соціального страхування.

В ході наради завідувачем сектору Дунаєвецького відділення Липком О.М. було проінформовано присутніх про основні завдання відділення, серед яких - профілактика виробничого травматизму, в тому числі вивчення стану умов і безпеки праці, проведення профілактичної роботи на підприємствах та у фізичних осіб, які використовують найману працю, надання страхувальникам необхідних консультацій у створенні ними та реалізації ефективної системи управління охороною праці. Окремо розглянуто питання здійснення страхових виплат в разі настання нещасного випадку виробничого характеру.

Страховий експерт з охорони праці Гринькевич С.В. звернув увагу на розробку інструкцій з охорони праці, перегляд вже діючих інструкцій та безпосереднє проведення інструктажів з працівниками закладу; забезпечення проведення медичних оглядів працівників та надання до відділення списків працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам. Акцентував увагу на необхідність проведення серед працівників центру навчання з питань охорони праці.

 

ЦПОС1

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України