Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Про співпрацю зі страхувальниками Ярмолинецького району та навчання з питань соціального страхування

06.12.2017

У залі засідань Ярмолинецької селищної ради керівництвом Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проведено семінар-навчання для голів комісій із соціального страхування, головних бухгалтерів та інженерів з охорони праці підприємств, установ та організацій Ярмолинецького району.

Начальник Хмельницького відділення Кокошко Н.М. ознайомила учасників зібрання (88 чол.) із основними показниками діяльності Хмельницького відділення по страхувальниках Ярмолинецького району.

Про співпрацю з інженерами та головними бухгалтерами йшлося у виступі начальника відділу профілактики виробничого травматизму та охорони праці - страхового експерта Гурського В.В. Ним роз’яснені основні заходи по запобіганню виробничого травматизму.

Начальник відділу страхових виплат, матеріального забезпечення та контролю Швень А.С. розповів про основні виплати із коштів Фонду, порядок нарахування та виплати матеріального забезпечення застрахованим особам.

Головний спеціаліст відділу страхових виплат, матеріального забезпечення та контролю Туріца Н.І. акцентувала увагу бухгалтерів на правильності оформлення заяв-розрахунків. Звернула увагу на подання цих документів до 20 грудня 2017 року, а також на здачу фінансових звітів до 20 січня 2018 року.

У виступі головного спеціаліста відділу страхових виплат, матеріального забезпечення та контролю Ярослав Л.Є. висвітлені питання порядку забезпечення страхових виплат потерпілим на виробництві.

В обговоренні питання щодо бажаного збільшення кількості застрахованих осіб в Ярмолинецькому районі взяв участь директор Ярмолинецького центру зайнятості Безушко В.І.

Також начальником відділення Фонду Кокошко Н.М. роз’яснений новий порядок забезпечення хворих реабілітаційними путівками з 1 січня 2018 року у співпраці з лікарями закладів охорони здоров'я.

У семінарі прийняли активну участь та виступили заступник голови Ярмолинецької районної ради Лис Б.М. та голова селищної ради Хоптяр В.В.

Учасники зібрання щиро привітали запрошених керівників з наступаючим Днем місцевого самоврядування.

В ході семінару та по його завершенню надані відповіді на питання, що цікавили учасників, щодо нарахування допомоги по листках непрацездатності, по вагітності та пологах, при ускладнених випадках, а також про можливості оздоровитися у санаторіях.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України