Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Можливості співпраці з лікарями розширюються. На Ярмолинеччині обговорені питання санаторно-курортної реабілітації хворих

06.12.2017

Найвищою цінністю кожної людини є збереження здоров’я. Більшість працюючих прагнуть бути, як найдовше корисними у своїх робочих колективах, не хворіти та не травмуватися. А якщо захворіли - скоріше одужувати. У таких випадках разом з лікарями допомагають і фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області та Хмельницького відділення.

В цьому році за рішенням обласних медичних відбіркових комісій до реабілітаційних відділень санаторіїв із Ярмолинецького району направлено 11 хворих, які перенесли інфаркт, інсульти, травми та операції. З 1 січня 2018 року механізм направлення хворих на реабілітаційний етап лікування суттєво змінюється.

Правлінням Фонду соціального страхування України затверджений Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги за лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, який на минулому тижні головним спеціалістом Неонілою Туріцою доведений до керівництва та лікарів Ярмолинецької центральної районної лікарні та Центру первинної медико-соціальної допомоги (далі - ЦРЛ та ЦПМСД).

Начальник Хмельницького відділення Надія Кокошко 6 грудня провела навчання з лікарями в Ярмолинецькій ЦРЛ та ЦПМСД з роз’ясненням практичного застосування Порядку у спільній роботі. Тепер кожен потребуючий реабілітації хворий за рішенням ЛКК має право вибрати реабілітаційне відділення санаторію для подальшого лікування. А відповідальні працівники відділення оперативно (практично у три денний термін) оформлять тристоронній договір між санаторієм, хворим та Хмельницьким відділенням про реабілітаційне лікування (до 24 днів перебування в санаторії), яке повністю буде оплачуватися за рахунок коштів Фонду.

Лікарі запросили, крім представлених профілів медичної реабілітації, надати перелік санаторіїв, а також з’ясувати конкретні строки можливого від’їзду до санаторіїв після перенесених захворювань та операцій.

Голови лікарсько-консультаційних комісій ЦРЛ та ЦПМСД Алла Скульська та Надія Крива зацікавилася питаннями направлення хворих із стаціонарів з денним перебуванням.

Головний лікар Ярмолинецької ЦРЛ  Альона Соломон у своєму заключному слові завірила представників Хмельницького відділення щодо встановлення більш тіснішої співпраці з питань експертизи тимчасової непрацездатності працюючих у Ярмолинецькому районі та направлення хворих на реабілітацію.

Нез’ясовані питання будуть вирішуватися у робочому порядку, при надходженні додаткових інструктивних матеріалів.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України