Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Проведено семінар для керівників, бухгалтерів, страхового активу м. Хмельницького

05.12.2017

В Хмельницькому міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду України в Хмельницькій області проведено семінар з питань надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду та нового порядку направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів. В семінарі взяло участь 89 представників підприємств, установ, організацій міста Хмельницького.

Семінар відкрив начальник Хмельницького міського відділення Новіцький Л.П., який відмітив позитивну роботу відділення після об’єднання Фондів соціального страхування, окреслив пріоритетні завдання Фонду та звернув увагу на  необхідність проведення таких зустрічей. Були висвітлені питання щодо здійснення контролю за цільовим та правомірним використанням коштів Фонду, повернення зайво замовлених коштів, використання санаторно-курортних путівок на відновлювальне лікування застрахованих осіб. Особливу увагу присутніх начальник відділення звернув на можливість відновлювального лікування медико-психологічної реабілітації працюючими учасниками АТО у реабілітаційному відділенні ДП «Клінічний санаторій «Авангард» (м. Немирів Вінницької області).

Про зміни у законодавстві, які стосуються  нарахування та виплати матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування, та дотримання вимог чинного законодавства проінформувала начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління Даньковська Н.П. Крім того, вона звернула увагу на особливості подання заяви-розрахунку на виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності в разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Були розглянуті конкретні приклади здійснення розрахунків по листкам непрацездатності, особливо, коли у розрахунковий період входять  відпустки та матеріальна допомога. Велика кількість питань стосувалась оплати лікарняних листів по вагітності і пологам, випадків застосування мінімальної та максимальної сум такого виду матеріального забезпечення.

Про новий порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених травм і захворювань детально роз’яснила у вигляді презентації начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення  Хмельницького міського відділення Мозолюк Т.Ю. Презентація зацікавила присутніх, уповноважені з соціального страхування пообіцяли довести інформацію до колективів.

 

  

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України