Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ ЗА УЧАСТЮ ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ З 4 - 8 ГРУДНЯ 2017 РОКУ

11.12.2017

У період з 4 - 8 грудня в робочих органах виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

4 грудня страховим експертом з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Котиком П.О. взято участь у впровадженні системи управління охороною праці на СТОВ «Нива» (с. Поляхова Теофіпольського району).

 

4 грудня відбулась нарада за участю начальника відділу профілактики виробничого травматизму та охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Дубини М.В. з інженером з охорони праці та головою профкому ТОВ «Літма» з питань аналізу стану виробничого травматизму, попередження виробничого травматизму, вжиття усіх потрібних заходів для недопущення його зростання.

 

5 грудня начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Василик В.М. взяв участь у засіданні комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації з розгляду питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню у виняткових випадках та включення інформації про громадян до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків за фактичним місцем проживання.

 

Протягом 5 - 8 грудня на базі Ярмолинецького лісництва тривало навчання з інженерами та відповідальними особами з охорони праці підприємств, установ та організацій Ярмолинецького району. Захід проводять фахівці навчально-методичного центру «Охорона праці» із залученням начальника відділу профілактики виробничого травматизму та охорони праці - страхового експерта Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Гурського В.В.

 

6 грудня страховим експертом з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Котиком П.О. взято участь у проведенні перевірки стану умов та безпеки праці у МП «Горинь» (смт Білогір’я).

 

6 грудня  головним спеціалістом Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Бондар О.П. взято участь у семінарі-нараді з питань охорони праці зі спеціалістами філії «Ізяславський райавтодор» (м.Ізяслав).

 

6 грудня завідувач сектору профілактики виробничого травматизму і охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Малінін В.В. здійснив профілактичні заходи з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму в КГП «Злагода», надав методичну та практичну допомогу.

 

8 грудня начальником відділу Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Гурським В.В. проведено планову перевірку дотримання чинного законодавства з питань охорони праці у ТОВ «Перлина Поділля» (смт Ярмолинці). По закінченню перевірки проведено нараду по обговоренню виявлених недоліків та удосконаленню профілактичної роботи.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України