Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

На ТзОВ "Поділляпромгаз ЛХЗ" (м. Кам'янець-Подільський) проведено семінар

13.12.2017

На ТзОВ «Поділляпромгаз ЛХЗ» (м. Кам’янець-Подільський) проведено семінар на тему: Безпечна експлуатація посудин що працюють під тиском, охорона праці на автомобільному транспорті, організація проведення спеціального навчання водіїв та/або уповноважених, діяльність яких пов’язана з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів автомобільними дорогами та з інших питань у сфері забезпечення безпечного перевезення вантажів автомобільним транспортом, безпечне виконання вантажно-розвантажувальних робіт, охорона праці під час роботи з інструментами та пристроями.

Йшлося про посилення контролю за трудовою дисципліною, впровадження заходів з профілактики виробничого травматизму, чіткий розподіл функцій, обов’язків, відповідальність обслуговуючого персоналу щодо експлуатації, ремонту технологічного устаткування та обладнання. Роз’яснено питання проектно-технічної документації, заходів по зменшенню ризику виникнення аварійних ситуацій при експлуатації об’єктів з підвищеною небезпекою, планового проведення технічного опосвідчення та атестації обслуговуючого персоналу.

Начальник відділу профілактики виробничого травматизму і охорони праці  Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницької області Антошків О.П. звернув увагу на забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, проходження працівниками підприємства медичних оглядів та недопущення виконання робіт підвищеної небезпеки працівниками, які перебувають в алкогольному сп’янінні. Також порушив питання щодо дотримання працівниками технологій виконання робіт та інших нормативно-правових документів з питань охорони праці, експлуатації посудин, що працюють під тиском, перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом, організації проведення спеціального навчання водіїв, діяльність яких пов’язана з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів автомобільними дорогами, та з інших питань у сфері забезпечення безпечного перевезення вантажів автомобільним транспортом.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України