Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ ЗА УЧАСТЮ ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОТЯГОМ 26 - 29 ГРУДНЯ 2017 РОКУ

09.01.2018

У період з 26 - 29 грудня в робочих органах управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

22 грудня у ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір’я» проведено семінар з працівниками підприємства з питань загальнообов’язкового соціального страхування та охорони праці. За участю страхового експерта з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Котика П.О детально розглянуто вимоги безпеки під час виконання газополум’яних та газонебезпечних робіт, експлуатації посудин що працюють під тиском, та вантажопідіймальних кранів і механізмів.

 

26 грудня головний спеціаліст Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Бондар О.П. взяла участь в нараді з працівниками КП «Ізяславводоканал» (м. Ізяслав). 

 

27 грудня начальник відділу профілактики виробничого травматизму та охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Дубина М.В. здійснив перевірку стану умов і безпеки праці на комунальному підприємстві по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

 

27 грудня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Божок Н.Л. взяла участь в нараді з працівниками ДП «Шепетівський ремонтний завод» (м. Шепетівка).             

 

28 грудня страховий експерт з охорони праці Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Гринькевич С.В. взяв участь в нараді з працівниками Новоушицького хлібокомбінату ТОВ «Агробізнес» (м. Дунаївці).             

           

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України