Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Збільшено суми щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей

06.02.2018

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 27 грудня 2017 року №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», яка набула чинності з 1 січня 2018 року.

На виконання цієї постанови Фондом соціального страхування України у січні поточного року було здійснено осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 2008, 2009, 2010 та 2011 роки.

Для тимчасово переміщених осіб перерахунок проведено робочими органами виконавчої дирекції Фонду за місцем їх тимчасового проживання (перебування).

За результатами перерахунку з 1 січня 2018 року 3181 потерпілим на виробництві Хмельницької області вже збільшено суми щомісячних страхових виплат. Середня сума підвищення розміру щомісячної страхової виплати на одну особу по області складає 469,3 гривень.

На виплату сум щомісячних страхових виплат у підвищеному розмірі потерпілим на виробництві в Хмельницькій області Фондом соціального страхування України додатково буде здійснюватися фінансування в розмірі 1,5 млн грн кожного місяця.

Із загальної кількості потерпілих Хмельниччини, яким збільшено щомісячні страхові виплати, слід виділити 199 внутрішньо переміщених осіб та 245 шахтарів, середня сума підвищення на одну особу складає 456 грн та 463 грн відповідно.

Також перерахунок сум щомісячних страхових виплат здійснено 192 членам сімей, які отримують страхові виплати в разі втрати годувальника, в тому числі шести внутрішньо переміщеним особам (середня сума підвищення на одну особу складає 347 грн) та шести утриманцям загиблих на виробництві шахтарів (середня сума підвищення на одну особу становить 330 грн).

В середньому по області сума підвищення щомісячної страхової виплати в разі втрати годувальника на одну особу складає 364 гривень.

На виплату у підвищеному розмірі сум щомісячних страхових виплат членам сімей в разі втрати годувальника в Хмельницькій області Фондом додатково щомісячно буде здійснюватися фінансування  в розмірі 69,9 тис. гривень.

Підвищені суми щомісячних страхових виплат потерпілі на виробництві та члени їх сімей отримають вже у лютому поточного року.

А з 1 березня 2018 року очікується підвищення сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей ще на 20%.

Потерпілим на виробництві, у яких після вищезазначених перерахунків розмір щомісячної страхової виплати у перерахунку на 100% втрати працездатності буде менше ніж 3200 грн, буде встановлено розмір страхової виплати, розрахований із суми 3200 грн та відсотка втрати працездатності.

Всі перерахунки застрахованим особам здійснюються в автоматичному режимі без надання будь-яких додаткових документів.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України