Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Медико-соціальна реабілітація застрахованих осіб

07.02.2018

Станом на 01.01.2018 року на обліку у відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області знаходяться 3913 потерпілих, із них 228 переселенців та 298 утриманців (у тому числі 9 переселенців).

За підсумками роботи 2017 року відшкодовано витрат на медичну та соціальну допомогу 683 потерпілим в сумі 8 678,9 тис гривень. Витрати на одного потерпілого склали 12,7 тис гривень.

Витрати на лікування 78 потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію склали 514,7 тис гривень.

Централізовано на санаторно-курортне лікування отримано 27 путівок на суму 304,3 тис грн, з них для інвалідів із захворюваннями: органів травлення - 2 путівки, органів дихання - 4 путівки, опорно-рухового апарату - 13 путівок, нервової системи - 6 путівок, органів зору та після перенесених опіків - по одній путівці. Потерпілі отримали лікування у санаторно-курортних закладах України: ДП «Клінічний санаторій «Авангард» (Вінницька область), ТОВ «Санаторій Арктика» (Запорізька область), Санаторій «Східницькі Карпати», ДП Санаторій «Кришталевий палац», ПрАТ «Трускавецькурорт» санаторій «Алмаз» (Львівська область), ДП «Південь-курорт-сервіс» Санаторій «Оризонт», ДП «Клінічний санаторій ім. Горького», ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» (Одеська область), ТОВ «Санаторій «Барвінок» (Тернопільська область). Відшкодовано витрати на проїзд 24 інвалідам в сумі 4,2 тис гривень.

Санаторно-курортне лікування (постанова №33) отримали  82 постраждалих на суму 1108,9 тис грн. З них:  4 путівки - для інвалідів з ушкодженням хребта та спинного мозку та 6 - для супроводжуючих осіб. Відшкодовано витрати на проїзд 78 інвалідам в сумі 22,2 тис грн та 12 супроводжуючим особам в сумі 3,4 тис гривень.

Витрати на технічні та інші засоби реабілітації відшкодовано 287 потерпілим на суму 1765,7 тис гривень. З них: протезно-ортопедичними виробами забезпечено 210 потерпілих (витрати Фонду склали 1736,7 тис грн), 8 потерпілим відшкодовано проїзд до місця протезування (у розмірі 1,5 тис грн), один інвалід забезпечений протипролежневою подушкою на суму 9,7 тис грн та 76 осіб отримали палиці, милиці на 17,9 тис гривень.

Відшкодовано витрати на придбання окулярів 2 потерпілим на суму 1,6 тис грн та на слухові апарати 2 потерпілим на суму 8,3 тис гривень.

Лікарські засоби та вироби медичного призначення отримали 95 потерпілих з відшкодуванням коштів на загальну суму 511,0 тис гривень.

Для 8 інвалідів відшкодовано кошти на додаткове харчування в сумі 85,7 тис гривень.

На спеціальний медичний догляд для 19 осіб відшкодовано 663,1 тис грн, на постійний сторонній догляд для 74 осіб – 1282,4 тис грн, витрати на побутове обслуговування для 289 осіб становили 2604,9 тис гривень. Всього на три види догляду для 382 інвалідів відшкодовано
4550,3 тис гривень.

Відшкодування витрат на придбання спеціальних засобів пересування для 6 інвалідів становить 93,7 тис гривень. З них: придбано спеціальні засоби пересування (коляски) 3 потерпілим на суму 42,2 тис грн. та коляски, що виготовляються за індивідуальним замовленням, 3 потерпілим на суму 51,3 тис гривень.

Інвалідам, які отримали автомобілі за кошти Фонду, а також інвалідам, які мають право на отримання автомобіля, проведено відшкодування на бензин, ремонт, технічне та транспортне обслуговування, всього для 138 осіб в сумі 35,5 тис гривень.

Впродовж вказаного періоду до робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області звернулось 17 тимчасово переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, яким відшкодовано витрати на медичну та соціальну реабілітацію на загальну суму 245,5 тис гривень.

Також за рахунок коштів Фонду проводиться оплата відновлювального лікування застрахованим особам та членам їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

За підсумками роботи 2017 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області використано 459 путівок на відновлювальне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях, загальні витрати Фонду склали 6159,9 млн гривень.

У п’яти лікувально-профілактичних закладах області: Хмельницькій обласній лікарні, обласному кардіологічному диспансері, обласній дитячій лікарні, Хмельницькій міській дитячій лікарні, обласному госпіталі ветеранів війни були створені комісії по відбору застрахованих осіб та членів їх сімей, до складу яких входили фахівці обласного управління.

Відновлювальне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей проводилось за такими профілями відновлювального лікування:

- цереброваскулярних порушень (ДП «Санаторій «Черче», ДП «Клінічний санаторій «Карпати», ДП «Клінічний санаторій «Хмільник»);

- після ортопедичних операцій (ДП «Санаторій «Черче», ДП «Клінічний санаторій «Хмільник», ДП «Клінічний санаторій «Авангард»);

- після перенесеного інфаркту міокарда операцій на серці та магістральних судинах (ДП «Клінічний санаторій «Хмільник», ДП «Клінічний санаторій «Карпати»);

- з порушеннями обміну речовин (ДП «Санаторій «Збруч»);

- після оперативних втручань на органах травлення («СКК «Моршинкурорт», ТзОВ «Трускавецькурорт-Алмаз»);

- після перенесених операцій на органах сечостатевої системи (ПП «Ярина Санаторій «Конвалія», ТзОВ «Трускавецькурорт-Алмаз»);

- з порушеннями перебігу вагітності (ДП «Клінічний санаторій «Авангард»);

- після перенесених опіків (ДП «Клінічний санаторій «Авангард»).

Застраховані особи, які перебували у зоні АТО, направляються на медико-психологічну реабілітацію у  ДП «Клінічний санаторій «Авангард».

Окрім того, мали можливість отримати відновлювальне лікування діти у супроводі дорослих за такими профілями:

- після ортопедичних операцій (ДП «Клінічний санаторій «Авангард»);

- з порушеннями обміну речовин (ЗАТ ЛОЗ «Миргородкурорт»);

- після перенесених опіків (ДП «Клінічний санаторій «Авангард»).

 

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України