Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Роз`яснено методологію та порядок забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням

07.02.2018

Начальник Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Фонду Повадюк О.О. та головний спеціаліст відділення Тучак Л.О. провели наради з лікуючими лікарями і головами ЛКК в Хмельницькій центральній районній лікарні та Чорноострівській районній лікарні № 2, а також в Чорноострівській селищній раді - з головою громади, головою комісії по соціальному страхуванню та іншими працівниками.

Метою зустрічей було роз`яснення методології та порядку забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду та організації обміну інформації щодо потреби застрахованих осіб Хмельницького району, які проходять лікування у стаціонарах лікарень, в подальшому лікуванні у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України. Надано перелік санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації та зазначено, що з оновленим переліком таких закладів можна ознайомитись на офіційному сайті Фонду соціального страхування.

Учасники проведених заходів дійшли висновку, що своєчасна медична реабілітація буде спрямована на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, профілактику ускладнень і рецидивів захворювання, а лікування застрахованих осіб та членів їх сімей в умовах санаторно-курортних закладів дасть змогу відновити здоров`я і працездатність людини, скоротити термін тимчасової непрацездатності, зменшити показник первинної інвалідності, підвищити рівень життєдіяльності людини. Ця мета може бути досягнута лише за умов обов`язкового дотримання основних принципів: раннього початку, безперервності, послідовності та повноти надання медичної допомоги застрахованим особам; індивідуального підходу до кожної людини; плідної співпраці Фонду із закладами охорони здоров`я.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України