Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

04.06.2018

У період з 29 травня по 01 червня в апараті управління та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

29 травня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у роботі комісії щодо розслідування нещасного випадку, що стався у ДП «Шепетівський ремонтний завод».

 

29 травня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії щодо розслідування нещасного випадку, що стався в Дунаєвецькому РЕМ «Хмельницькобленерго».

 

29 травня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов та безпеки праці у ТОВ «Зімертал».

 

29 травня страховий експерт з охорони праці Кам'янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк провів нараду з працівниками Кам'янець-Подільської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 щодо обговорення Меморандуму про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України, дотримання чинного законодавства з питань організації охорони праці.

 

30 травня  головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Шевчук взяв участь у засіданні тимчасової комісії Теофіпольської райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в районі.

 

30 травня страховий експерт з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Малінін провів нараду з працівниками ТОВ «Стімул Плюс» з питань профілактики виробничого травматизму та  організації охорони праці на підприємстві.

 

30-31 травня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський провів обласну семінар-нараду з актуальних питань діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області. На порядку денному розглядалося питання підведення підсумків діяльності управ­ління виконавчої дирекції Фонду за І квартал 2018 року.

 

31 травня  головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Шевчук взяв участь у засіданні комісії управління соціального захисту населення Теофіпольської райдержадміністрації з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання /перебування.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України