Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Результати роботи комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

06.06.2018

 

Відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та  постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365, Хмельницькою міською радою було створено комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісія опікується своєчасним розглядом заяв  потерпілих на виробництві та членів їх сімей, які тимчасово проживають в місті Хмельницькому,  та попередженням переплат щомісячних страхових виплат. 

Зазначений допоміжний орган очолює заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук. Крім того, до складу комісії входить начальник відділу роботи з потерпілими та страхувальниками Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Тетяна Мозолюк.

Підсумовуючи результати роботи комісії, варто зазначити, що станом на 1 червня 2018 року на обліку у Хмельницькому міському відділенні Фонду перебувають 42 потерпілих на виробництві та членів їх сімей; з початку поточного року їм виплачена щомісячна страхова виплата в сумі 672,73 тис. грн.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України