Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

На Білогірщині відбувся семінар

11.06.2018

 

 

6 червня 2018 року в залі засідань Білогірської райдержадміністрації  проведено семінар з бухгалтерами підприємств, установ та організацій Білогірського району. Під час заходу обговорено питання стосовно надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

В семінарі взяли участь начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Ніна Даньковська та начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Ірина Стецюк.

Під час заходу Ірина Стецюк проінформувала присутніх про діяльність Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області у I кварталі 2018 року.

Ніна Даньковська окреслила пріоритетні завдання Фонду та надала роз’яснення щодо призначення, нарахування та виплати матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, недопущення порушення страхувальниками законодавства. Крім того, акцентовано увагу на лікуванні застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України