Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

26 червня 2018 року у Хмельницькому буде проведено VІ обласну спартакіаду серед інвалідів праці "Сила духу"

14.06.2018

13 червня начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський провів засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення обласних змагань «Сила духу», які заплановані на 26 червня 2018 року на базі тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області (м.Хмельницький вул.Зарічанська, 9).

На засіданні Організаційного комітету доповіли про стан справ з підготовки спартакіади заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Глухонець С.В., начальник юридичного відділу Гураль С.М., свої пропозиції надав заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Домбровський Г.В. Відповідно до заявок на участь у заході з шести видів спорту (армспорт; бомбаскет; дартс; настільний теніс; шахи; гирьовий спорт) виявили бажання 121 потерпілий на виробництві з 11 відділень управління виконавчої дирекції Фонду.

Разом з тим, члени Організаційного комітету погодили зміни до складу Організаційного комітету, Положення про проведення спартакіади, список потерпілих на виробництві – учасників змагань та програму VI обласної спартакіади.

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду Сергій Кіндзерський, зосередив увагу присутніх на якісну організацію підготовки спортивного заходу, залучення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості до проблем потерпілих на виробництві. Широке висвітлення на телебаченні та у друкованих ЗМІ спартакіади серед інвалідів праці, як зазначив начальник управління виконавчої дирекції Фонду, дасть можливість підтримати вище зазначену категорію громадян, допомогти з допомогою фізичної культури і спорту подолати їм особисті фізичні обмеження, адаптуватися в суспільне життя

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України