Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Підсумки конкурсу дитячого малюнка у Полонному

18.06.2018

 

 

15 червня 2018 року відбулося підведення підсумків конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» серед учнів Полонської дитячої художньої школи, який проводився з ініціативи Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області.

Головною метою проведення конкурсу дитячого малюнку є привернення уваги суспільства, зокрема підростаючого покоління до безпеки праці.

Страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду Віталій Дехтярук зазначив, що творчий захід формує свідому позицію дітей щодо здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя.

Директор Полонської дитячої художньої школи Олена Смілик звернула увагу присутніх, що такий конкурс - це активізація творчого потенціалу дітей та їх підготовка до безпечної трудової діяльності.

Членами журі відмічено, що усі дитячі малюнки індивідуальні, з оригінальною інтерпретацією актуальних проблем у сфері охорони праці, культури безпечної праці у різних видах діяльності. Вони вражають як своєю майстерністю виконання, так і глибиною змісту. Заворожує й творча уява дітей, які відображають своє бачення тематики за допомогою різних технік і прийомів. Також дуже радує, що діти у своїх роботах показують чудові знання правил безпеки.

За результатами відбору, переможцями конкурсу на кращий дитячий малюнок «Охорона праці очима дітей» стали: І місце – Савчук Аліна; ІІ  місце – Сіра Еліна; ІІІ місце – Степанчук Інна. Переможців-конкурсантів відзначили дипломами та нагородили цінними подарунками.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України