Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

24.09.2018

17 вересня страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Свірепов взяв участь у засідані комісії АТ «Хмельницькобленерго» з питань призначення, перерахування та проведення страхових виплат.

 

18 вересня  головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку стану умов, безпеки охорони праці та профілактичної роботи у ФОП Марценюк М.М.

 

18 вересня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела перевірку стану умов, безпеки охорони праці та профілактичної роботи у ФОП Медведєва Л.В.

 

18 вересня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у семінар-нараді на тему: «Профілактика травматизму, організація охорони праці на підприємстві» у ТОВ «Шпон Шепетівка».

 

19 вересня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела семінар-нараду з педагогічним колективом та обслуговуючим персоналом Закупнянської ЗОШ I-III ступенів, в ході якої обговорено питання щодо попередження травматизму та професійних захворювань, проведенно перевірку дотримання чинного законодавства з охорони праці.

 

20 вересня страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Дубініна провела навчальний семінар з охорони праці для працівників навчальних закладів Мацьківської та Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницького району.

 

21 вересня страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Дубініна взяла участь у роботі комісії щодо розслідування нещасного випадку, що стався у Красилівському агрегатному заводі.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України