Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Профілактична робота Городоцького відділення

02.10.2018

фото 3

 

У ліцеї № 2 Городоцької міської ради відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області організовано та проведено семінар-нараду для педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу на тему: «Попередження травматизму в закладах освіти».

Під час заходу особлива увага була приділена дотриманню законодавства України з питань охорони праці, обов’язковому проведенню профілактичної роботи з метою недопущення нещасних випадків, попередження професійних захворювань, проведення перевірок стану умов і безпеки праці, атестації робочих місць, тощо. Саме такі питання були озвучені у виступі страхового експерта з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Валентиною Сандурською.

Разом з тим, страховий експерт відділення управління розповіла про запровадження нових підходів до обслуговування страхувальників Фондом соціального страхування України, звернула увагу на реабілітаційне лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України, яке повністю оплачується Фондом соціального страхування України. Посадовець управління дала обгрунтовані відповіді на питання учасників семінару-наради.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України