Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Безпечна праця - завдання номер один!

25.09.2018

Страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Божок Н.Л. взяла участь в семінар-нараді, що проводився у Шепетівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час свого виступу страховий експерт проаналізувала нещасні випадки, що мали місце у районі за 2017 рік та 8 місяців 2018 року, навела конкретні приклади та вказала на основні причини настання виробничого травматизму. Разом з тим, було пропрацьовано основні організаційні заходи щодо попередження виробничого травматизму, зокрема: якісне проведення інструктажу та навчання працівників, залучення їх до роботи за спеціальністю; здійснення постійного керівництва та нагляду за робочим процесом; організація раціонального режиму праці і відпочинку; забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям, особистими засобами захисту; виконання правил експлуатації обладнання.

Страховий експерт відділення також звернула увагу присутніх на такі важливі фактори як: знання керівником робіт кожного працівника, його психіки і особливостей характеру, медичних показників і їх відповідності параметрам роботи, ставлення до праці, дисциплінованості, задоволеності працею, засвоєння навичок безпечних методів роботи, знання норм і правил з охорони праці і пожежної безпеки, його ставлення до інших працівників і всього трудового колективу. Зроблено акцент на основні вимоги Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в частині профілактики виробничого травматизму.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України