Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

01.10.2018

У період з 24 по 28 вересня в апараті та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

 

25 вересня  головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи у  ФОП  Гринишен В.Д.

25 вересня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у робітників ХКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

25 вересня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з бухгалтерами відділу освіти Теофіпольської райдержадміністрації в ході якої було надано розяснення щодо нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасово втратою працездатності.

25 вересня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи у ФОП Макуха В.А.

26 вересня в приміщенні Свіршковецької ЗОШ I-III ступенів Городоцького району страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи щодо запобігання виробничому травматизму. Опрацювання та впровадження СУОП.

26 вересня в приміщенні Свіршковецької ЗОШ I-III ступенів Городоцького району за участю страхового експерта з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Сандурської В.О проведено семінар-нараду з педагогічним колективом та обслуговуючим персоналом на тему: «Охорона праці-запорука збереження життя та здоровя».

27 вересня страховий експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська взяла участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ПП «АВС-АГРО».

28 вересня за участю начальника Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Бондарчука відбулось засідання комісії при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради з питань легалізації тіньової заробітної плати.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України