Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

08.10.2018

У період з 1 по 5 жовтня в апараті та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

 

1 жовтня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ПП «Ойлагротрейд».

 

 2 жовтня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду Н.Божок у роботі комісії щодо розслідування нещасного випадку, який стався у ТОВ «Серединецьке».

 

 2 жовтня проведено нараду за участю трудового колективу відділу освіти і сектору молоді та спорту Деражнянської райдержадміністрації головним спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко на тему: «Гарантії працюючих громадян на соціальний захист».

 

 2 жовтня на території Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» відбулась зустріч присвячена Дню людей похилого віку за участю начальника Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області А.Панасевича з потерпілими на виробництві, які перебувають на обліку в Дунаєвецькому відділенні. Під час заходу надано роз’яснення щодо лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України за кошти Фонду.

 

 4 жовтня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду Н.Божок провела перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи у ФОП Макуха І.В.

 

4 - 5 жовтня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у засіданні комісії по перевірці знань з питань охорони праці працівників КП «Тепловик» та КП «Тепломережа».

 

 5 жовтня страховим  експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи щодо запобігання виробничому травматизму, опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Державному підприємстві «Закупнянський карєр».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України