Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Міжнародний День людей похилого віку

04.10.2018

images-60935

 

2 жовтня відзначають у всьому світі - Міжнародний День людей похилого віку. У комунальній установі Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» відбулася саме така зустріч.

До урочистих заходів також були залучені потерпілі на виробництві, які перебувають на обліку в Дунаєвецькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області.

Поважних гостей з святом привітали: заступник Дунаєвецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Слюсарчук, директор Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Анатолій Панасевич, директор комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» Віктор Драпатий. Посадовці побажали присутнім здоров’я, тепла та довголіття.

Для людей похилого віку та потерпілих на виробництві організовано святковий концерт, гостей розважали танцями та співами юні аматори сцени.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України