Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

29.10.2018

У період з 22 по 26 жовтня в апараті та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

 

22 жовтня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у роботі комісії по спеціальному розслідуванню нещасного випадку, що стався у ТОВ «Лотівка Еліт».

 

23 жовтня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ФГ «Михнівка».

 

24 жовтня  за участю колективу Віньковецького спортивного комплексу «Юність» головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела засідання «круглого столу» на тему: «Організаційні заходи попередження травматизму».

 

25 жовтня страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи у Івахнівецькому дошкільному навчальному закладі «Сонечко», наданно зразки документів для впровадження СУОП в установі.

 

26 жовтня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська провела семінар для бухгалтерів агропідприємств області на тему: «Зміни у законодавчих актах по соціальному страхуванню».

 

26 жовтня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів нараду за участю трудового колективу міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» з питань травматизму за 9 місяців 2018 року.

 

26 жовтня участь начальника Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк у засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання /перебування, яке відбулось в управлінні соціального захисту населення Теофіпольської райдержадміністрації.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України