Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ

31.10.2018

Робота зі зверненнями громадян в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області та відділеннях управління проводиться відповідно до вимог Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України та її робочих органах, затвердженої наказом виконавчої дирекції Фонду від 04.09.2017 № 56-ос, наказу управління від 18.09.2017 № 84.

Протягом січня-вересня 2018 року до управління надійшло 696 усних та письмових звернень громадян. Всі питання громадян розглянуті своєчасно та в повному обсязі, з них: вирішено позитивно - 281, дано роз’яснення - 409.

Аналіз звернень громадян по напрямкам діяльності свідчить про те, що за характером основних порушених питань в заявах, що надійшли до апарату та відділень управління, є питання призначення і перерахунку страхових виплат - 148, виплат по листках непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах, на поховання - 116, медичного обслуговування - 134, лікування в санаторно-курортних закладах - 172, забезпечення автомобілями - 21, заповнення бланка листка непрацездатності - 17, до переліку інших питань - 73 відносяться звернення щодо перевірки листків непрацездатності, перерахунку індексації страхових виплат, медико-соціальної реабілітації, проходження переогляду у МСЕК, ведення документації з охорони праці на підприємствах тощо.

На контролі в управлінні перебуває виконання наказу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 04.09.2017 № 58-ос «Про організацію роботи по доступу до публічної інформації у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України та її робочих органах», відповідно видано наказ управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області від 18.09.2017 № 82. За звітний період у встановлені законом строки надано відповіді на 12 запитів громадян.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України