Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Пріоритети працюючих - безпечні і здорові умови!

06.11.2018

З трудовим колективом «Полонське підприємство теплових мереж» було проведено «круглий стіл» на тему: «Пріоритет життя і здоров'я працівників, створення безпечних і здорових умов праці».

Під час заходу страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Дехтярук ознайомив учасників засідання зі станом виробничого травматизму на підприємствах району за 2017 рік та 10 місяців 2018 року, проаналізував основні причини травматизму, намітив конкретні профілактичні заходи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

Разом з тим, спеціаліст відділення управління виконавчої дирекції Фонду звернув увагу присутніх на обов’язкове дотримання законодавства України з питань охорони праці.

Також у підсумку круглого столу було надано роз’яснення про види допомог, на які мають право застраховані особи у разі нещасного випадку на виробництві.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України