Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

10.12.2018

У період з 03 по 07 грудня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

03 грудня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела перевірку умов безпеки охорони праці та профілактичної роботи у ФОП Москалюк В.О.

 

04 грудня  страховий експерт з охорони праці Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк провів засідання «круглого столу» за участю трудового колективу Вовковинецької ЗОШ-інтернат I-III ступенів Хмельницької обласної ради на тему: «Організаційні заходи з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму».

 

04 грудня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела зустріч з головою комісії із соціального страхування ТОВ «Нива» з метою обговорення причин збільшення рівня захворюваності серед працюючих та надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

  04 грудня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ТОВ «Ясен-Поділля».

 

05 грудня начальник Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Бондарчук та страховий експерт з охорони В.Лясковський провели робочу зустріч з колективом ФГ Перлина Полісся щодо дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, попередження нещасних випадків.

 

05 грудня заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Хмельницькій області Л.Василенко та начальник відділу медичних та соціальних послуг  Ю.Чинник відвідали потерпілих, які постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництві та знаходяться на лікуванні у травматологічному відділенні Хмельницької обласної лікарні. Під час спілкування було надано усі необхідні роз’яснення щодо страхових виплат та медико – соціальних послуг.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України