Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

17.12.2018

10 грудня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку умов, безпеки охорони праці та профілактичної роботи у ПП «Довгалівське».

 

11 грудня  страховий експерт з охорони праці Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк провів перевірку стану умов, безпеки охорони праці та профілактичної роботи у Осламівській сільській  раді.

 

12 грудня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський провів робочу нараду за результатами комплексної перевірки Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області.

 

12 грудня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела перевірку умов безпеки охорони праці та профілактичної роботи у ФОП Ганаба Г.М.

 

12 грудня страховий експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська взяла участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у Чемеровецькому НВК №1 ЗОШ I-III ступенів.

 

12 грудня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела зустріч з головою комісії із соціального страхування ТзОВ «Святець» з метою обговорення причин збільшення рівня захворюваності серед працюючих та надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

14 грудня страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці, а також надано допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці у ТОВ «Агро Інвест Груп».

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України