ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
повернутись 

Профілактика виробничого травматизму в навчальному закладі

19.02.2019

У Кремінянській школі І-ІІІ ступенів Городоцького району проведено семінар з охорони праці на тему: «Профілактика виробничого травматизму». Семінар організувала та провела страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Валентина Сандурська.

Сраховий експерт відділення роз’яснила педагогічному колективу основні положення щодо реалізації конституційного права громадян на охорону їх життя і здоров’я у процесі трудової діяльності. Під час заходу особлива увага була приділена дотриманню законодавства України з питань охорони праці, обов’язковому проведенню профілактичної роботи з метою недопущення нещасних випадків, попередження професійних захворювань, проведення атестації робочих місць, тощо. Окрім цих питань В.Сандурська зупинилася на порядку відшкодування шкоди особам, які потерпіли від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

По закінченню зустрічі фахівець Городоцького відділення рекомендувала керівництву навчального закладу посилити контроль за дотриманням норм і правил охорони праці та розробити заходи для зниження  рівня захворюваності серед педагогічних працівників.

версія для друку
повернутись