ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
повернутись 

Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області виплачує одноразові допомоги у разі смерті потерпілого

18.03.2019

За даними 2018 року, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області було призначено 17 одноразових допомог в разі смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Загальна сума видатків склала понад 2 млн 84 тис. гривень.

Зокрема, одноразову допомогу в разі смерті потерпілого призначено 11 сім’ям. Сума видатків сягає майже 1 млн 884 тис. грн., середній розмір виплат одній родині склав 171,3 тис.гривень.

Також одноразова допомога була призначена 6 утриманцям. Виплати профінансовано на суму 200,5 тис.грн., середній розмір допомоги на одного утриманця становить 33,4 тис. гривень.

Одноразова допомога сім’ї потерпілого виплачується у сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату. Одноразова допомога кожній особі, яка перебувала на його утриманні, а також на його дитину, яка народилася протягом не більш ніж десятимісячного строку після смерті потерпілого, виплачується у сумі, що дорівнює 20 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату.

Зазначимо, у разі смерті потерпілого особам, які мають на це право, також призначається щомісячна страхова виплата, сума якої визначається із середньомісячного заробітку потерпілого.

версія для друку
повернутись