ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
повернутись 

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

11.05.2019

07 травня начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Василик взяв участь в розширеному засіданні організаційного комітету по проведенню Дня охорони праці в місті де відбулося нагородження кращих трудових колективів та працівників підприємств, установ та організацій міста в сфері галузі охорони праці.

 

07 травня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з головою ЛКК Теофіпольської ЦРЛ щодо аналізу причин підвищення захворюваності застрахованих осіб та вжиття заходів щодо недопущення їх росту.

 

07 травня головний спеціаліст Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку стану умов, безпеки охорони праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у МПП « Геліос».

 

08 травня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду Н.Божок у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у Ізяславській ЦРЛ.

 

10 травня начальник Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Ю.Лабань та страховий експерт з охорони праці В.Сандурська з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці вручили керівнику ТОВ «Оболонь-Агро» М.Жилі почесну грамоту за створення безпечних та нешкідливих умов праці на підприємстві.

 

10 травня начальник Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Ю.Лабань та головний спеціаліст з перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності І.Полюга провели робочу зустріч з головним лікарем Чемеровецької районної лікарні щодо аналізу причин підвищення захворюваності застрахованих осіб та про вжиті заходи щодо недопущення необґрунтованого їх росту.

 

10 травня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії по розслідуванню смертельного нещасного випадку, який стався у ім. В.Козубняка.

 

10 травня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк взяла участь у засідані комісії управління праці та соціального захисту населення Теофіпольської райдержадміністрації з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

версія для друку
повернутись