ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
повернутись 

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

08.07.2019

У період з 01 по 05 червня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

01-02 липня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний провів перевірку стану умов і безпеки праці у ФОП Туркота Ф.Ф.

 

02 липня головним спеціалістом медичних та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Понуркевичем в Деражнянській центральній районній лікарні проведено зустріч із застрахованими особами, які перебували на стаціонарному лікуванні, було надано усі необхідні роз’яснення щодо страхових виплат та медико – соціальних послуг.

 

02 липня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська взяла участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ПРАТ «Оболонь».

 

03 липня страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лясковський взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Інтердерево», також було обговорено заходи щодо попередження нещасних випадків та дотримання чинного законодавства з охорони праці.

 

версія для друку
повернутись