ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
повернутись 

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

22.07.2019

У період з 15 по 19 липня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

15 липня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у ФГ «Дружба».

 

16 липня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний провів перевірку стану умов і безпеки праці, дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та провів профілактичні заходи із запобігання травматизму у ФОП Гноянко О.В.

 

16 липня начальник Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С. Бондарчук  взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод» та в семінар-нараді «Заходи щодо попередження виробничого травматизму в галузях АПК».

 

16 липня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у ФОП  Копчинський О.В.

 

17 липня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок в перевірці стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у  ФОП Балагура Ю.П.

 

17 липня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП».

 

версія для друку
повернутись