ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
повернутись 

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

05.08.2019

У період з 29 липня по 02 серпня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

30 липня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у ФОП       Шведа В.П.

 

30 липня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк взвзяв участь в роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ТОВ «Модуль-Україна».

 

01 серпня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у Білогірській центральній районній лікарні.

 

01 серпня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська спільно з представником Управління Держпраці в Хмельницькій області провели семінар-навчання для трудового колективу ПРАТ «Городоцький елеватор Суффле» на тему «Безпечне виконання робіт під час зерноочисних робіт».

 

01 серпня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок у роботі комісії із спеціального розслідування нещасного випадку, який стався у КНП «Полонська центральна районна лікарня».

 

02 серпня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела перевірку стану умов і безпеки праці, надала організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ПП «Чемеровецька будівельна компанія».

 

 

версія для друку
повернутись