ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
повернутись 

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

05.11.2018

У період з 29 жовтня по 2 листопада в апараті та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

29 жовтня начальник Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Гаврилюк взяла участь у нараді Шепетівської районної державної адміністрації з керівниками окремих установ та організацій  району з питань надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду.

 

29 жовтня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у робочій нараді з трудовим колективом ТОВ «Серединецьке» з питань профілактики травматизму та  організації охорони праці.

 

29 жовтня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Веснянка».

 

29-30 жовтня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці, стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у комунальному некомерційному підприємстві «Теофіпольський центр первиної медико-санітарної допомоги».

 

30 жовтня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку виконання працівниками Коржовецької сільської ради своїх обовязків у сфері охорони праці.

 

30 жовтня страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Дубініна взяла участь у засіданні комісії управління Держпраці у Хмельницькій області щодо розслідування нещасного випадку, який стався на ТОВ «Яблуневий дар».

 

2 листопада страховий експерт з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Малінін провів профілактичну роботу з попередження нещасних випадків, аварій, пожеж, професійних захворювань та інших надзвичайних подій у ТОВ «Везунчик».

версія для друку
повернутись