Управління виконавчої дирекції Фонду у м.Києві
Головна » Анонси та новини » Новини

Працівники управління взяли участь в Чемпіонаті м. Києва з риболовного спорту "Рибацьке щастя"

17.07.2019

66468657_2117350491709188_1989758485952200704_n13 липня 2019 року на озері «Рибачок» фінішував чотирнадцятий етап розіграшу «Кубку виклику» VIII Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» - Чемпіонат м. Києва з риболовного спорту  «Рибацьке щастя», який проводиться за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА та Київської міської організації ФСТ «Спартак».

У змаганнях взяли участь 15 команд із числа столичних підприємств, таких як ПАТ «Київхліб», ГО «Лівий берег», КП «Фармація», ВРТП «Укргазенергосервіс» та інших. Команда управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві також долучилася до цих змагань на правах володаря перехідного кубку виклику «Здоровий киянин», який вона здобула на VII Київській міській спартакіаді серед потерпілих на виробництві «Сила духу». Відповідно до правил змагань наша команда мала право зберегти за собою перехідний кубок виклику у разі найкращого улову риби, або ж передати його переможцю з іншої команди.

Як звично спортивні заходи Спартакіади «Здоровий киянин» проходять в доброзичливій атмосфері і не зважаючи на те, що 12 команд не піймали жодної риби у зв’язку з підвищеним атмосферним тиском та дуже складними погодними умовами, але кожна команда провела дуже серйозну роботу. Безпосередньо змагання пройшли дуже душевно. Активний відпочинок, прекрасна водойма та буквально домашня обстановка дали можливість учасникам гарно відпочити. А після підведення підсумків змагань пройшов конкурс на приготування риболовних страв «Свято юшки».

Отже перше командне місце за найкращий улов риби завоювала команда «POKER STARS» (Андрій БурмагінІгор Ятченко). І виконуючий обов’язки начальника управління Сергій Ксьондз в урочистій обстановці під час церемонії нагородження передав переможцям Кубок виклику.

Переможці у номінаціях Чемпіонату «Рибацьке щастя»:

НАЙБІЛЬША РИБА – Андрій Бурмагін POKER-STARS

РИБАЧКА СОНЯ - Сербіна Світлана ДП «УДЦР»

НАЙДОСВІДЧЕНІШИЙ РИБАЛКА – Павло Терентьєв ВРТП «УГЕС».

А от у конкурсі з приготування рибних страв управління ФССУ у м. Києві було відзначено у кількох номінаціях, що свідчить про те, що і організатори, і гості, і учасники з інших команд залишилися дуже задоволеними стравами, приготованими учасниками нашої команди.

Переможці у конкурсі з приготування рибних страв:

"Оригінальна подача" – Короленко Ірина

"Краще оформлення експозиції" -  Подчерняєв Володимир

"Народна уха" Коваленко Ірина та Забуцька Світлана

"Майстерність і професіоналізм" – Яблонський Олександр

"Оригінальний склад" – Забуцька Світлана

"Творчий підхід до приготування" - Коваленко Ірина

"Кулінарне новаторство" – Артем Бодня

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві висловлює подяку за запрошення до участі в цих змаганнях Віктору Петриченку та Івану Токаренку– голові та заступнику голови Київської міської організації ФСТ «Спартак».

10 98  7 6 4 5 2 3

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України