Управління виконавчої дирекції Фонду у м.Києві
Головна » Анонси та новини » Новини

Новини управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві з 15 по 19 липня 2019 року

19.07.2019

З 15 по 19 липня 2019 року відбулися робочі зустрічі начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталії Петренко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ЦПМСД №1 Деснянського району м. Києва і в ЦПМСД №1 Дарницького району м. Києва і в ККЛ на ЗТ №3.

 

15 липня 2019 року начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлія Криничко взяла участь у засіданні Тубпульнологічної МСЕК

 

15 липня 2019 року в ПП «Леонзахідбуд» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Сергія Рукіна було проведено засідання керівників підприємства щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на тему «Про заходи щодо поліпшення стану системи управління охороною праці на підприємстві».

 

15 липня 2019 року в Київському національному університету ім. Т. Шевченко за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Олександра Дузя пройшла перевірка знань нормативних актів з охорони праці і пожежної безпеки дорожнього руху, забезпечення санітарного та епідеміологічного стану у 2019 році.

 

15 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Наливайко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Сергій Сліпенко провів зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській лікарні «Феофанія» ДУС, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Валентина Тимошенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київському міському клінічному ендокринологічному центрі, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлана Іманова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті травматології та ортопедії, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 липня 2019 року в ПП «Леонзахідбуд» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Сергія Рукіна була проведена нарада на тему «Про Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою КМ України від 17.04.2019 року за № 337».

 

15 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Наливайко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №12, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оленою Селезньовою проведено зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у Міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Катерина Висоцька провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №7, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 липня 2019 року відбулася робоча зустріч начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлії Криничко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ТОВ «Зір сто процентів».

 

16 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Зінаїда Федотенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №4, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлана Іманова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Сергій Сліпенко провів зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській обласній клінічній лікарні №2, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Олександром Лазоренко проведено зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у «Інституті нейрохірургії ім.акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України», щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 липня 2019 року в ПрАТ «Київспецмонтаж» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Ірини Діц було проведено засідання керівників підприємства щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на тему «Використання спеціального одягу і спорядження-одне з основних умов дотримання техніки безпеки на будівництві».

 

16 липня 2019 року в ПП «Промо сервіс» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Тетяни Товстенко було проведено засідання комісії з охорони праці на тему «Ознайомлення з новим Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою КМ України від 17.04.2019 року за № 337».

 

17 липня 2019 року завідувачем сектору організації надання медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оленою Дзюбою проведено зустріч з лікарями ТОВ «ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР «АДОНІС»,. щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 липня 2019 року відбулася робоча зустріч начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлії Криничко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ТОВ «Клініка сімейної медицини «Здравиця».

 

17 липня 2019 року на підприємстві «Ритуальна служба Спеціалізоване комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Ольги Коблик було проведено засідання керівників підприємства щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на тему «Удосконалення роботи СУОП».

 

17 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Вікторія Турко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №5, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 липня 2019 року завідувач сектору організації надання соціальних послуг Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Ірина Негуляєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Науково-практичному центрі профілактичної та клінічної медицини, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах та надання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Валентина Тимошенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Зінаїда Федотенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні у Філії «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Людмила Штимбер провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській лікарні «Феофанія» ДУС, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 липня 2019 року в Оболонській РДА за участю головного спеціаліста відділу роботи зі страхувальниками Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Андрія Потапова відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підприємствам, установам та організаціям.

 

17 липня 2019 року в Оболонській РДА за участю головного спеціаліста відділу роботи зі страхувальниками Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Андрія Потапова відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантів з оплати праці в Оболонському районі міста Києва.

 

18 липня 2019 року на підприємстві автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Олександра Дузя було проведено засідання керівників підприємства щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на тему «Участь у розробленні профілактичних заходів, механізмів їх реалізації щодо усунення причин нещасних випадків та профзахворювань».

 

18 липня 2019 року відбулася зустріч головного спеціаліста відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Юлії Осадчої з завідувачем жіночої консультації ТОВ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ДОБРОБУТ-ПОЛІКЛІНІКА» щодо направлення вагітних жінок (застрахованих осіб), що перебувають на обліку, у разі ускладненої вагітності на реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

18 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталією Супрун проведено спільну нараду з лікарями КМКЛ №9, під час якої були надані роз’яснення щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України