Управління виконавчої дирекції Фонду у м.Києві
Головна » Анонси та новини » Новини

Новини управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві з 22 по 26 липня 2019 року

26.07.2019

22 липня 2019 року відбулася робоча зустріч начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталії Петренко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в КДЦ Солом’янського району м. Києва.

 

22 липня 2019 року начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлія Криничко взяла участь у засіданні Центральної МСЕК.

 

22 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Наливайко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

22 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Катерина Висоцька провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

22 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

22 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Зінаїда Федотенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

22 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Ольгою Юрченко проведено зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у КМКЛ №3, щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України..

 

23 липня 2019 року начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Петренко взяла участь у засіданні Кардіологічної МСЕК.

 

23 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Бідна провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні у Філії № 1 «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

23 липня 2019 року головними спеціалістами відділу по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Мирославою Кравченко та Лілією Калініною проведено робочу зустріч з керівним складом та головою комісії із соціального страхування КП з експлуатації та ремонту «Житлосервіс», під час якої були надані роз’яснення щодо особливостей практичного застосування фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

23 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Наливайко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №12, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

23 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

23 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Троян провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

23 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Валентина Тимошенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №18, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

23 липня 2019 року у Київському комунальному об’єднанні зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень «Київзеленбуд» страховим експертом з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Тетяною Товстенко було проведено засідання комісії з питань охорони праці на тему «Основні положення нового Порядку розслідування нещасних випадків».

 

23 і 24 липня 2019 року відбулися робочі зустрічі начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлії Криничко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в КДЦ та ЦПМСД№2 Дарницького району м. Києва.

 

24 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Зінаїда Федотенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні у Філії № 2 «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

24 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Сергій Сліпенко провів зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київському обласному кардіологічному диспансері, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

24 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Юлією Осадчою проведено зустріч з лікарями Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин, щодо забезпечення застрахованих осіб у супроводі дорослого соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

24 липня 2019 року у Комунальному підприємстві виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» страховим експертом з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Іриною Діц була проведена нарада з питань охорони праці на тему «Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань – вимога часу».

 

25 липня 2019 року начальником відділу профілактики страхових випадків управління ВД Фонду у м. Києві – головним страховим експертом Оленою Бочаровою взято участь в нараді Подільської районної в місті Києві державній адміністрації на тему «Зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Аналіз виробничого травматизму на підприємствах Подільського району за I півріччя 2019 року».

 

25 липня 2019 року у Службі енергетичного забезпечення та зв’язку «Київпастранс» страховим експертом з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Сергієм Рукіним була проведена нарада з питань профілактичної роботи з охорони праці на тему «Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань і аварій на виробництві»

 

25 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації завідуючим сектором організації надання медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оленою Дзюбою проведено зустріч з лікарями ДЗ «Республіканська клінічна лікарня МОЗ України» щодо забезпечення застрахованих осіб у супроводі дорослого соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

25 і 26 липня 2019 року відбулася робоча зустріч головного спеціаліста відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Валентини Главатої з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в КМКЛ№12 та в ЦПМСД «Русанівка».

 

26 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталією Супрун проведено зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні ДУ «Інститут серця МОЗ України», щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України