Управління виконавчої дирекції Фонду у м.Києві
Головна » Анонси та новини » Новини

Новини управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві з 07 по 11 жовтня 2019 року

11.10.2019

07 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлана Іманова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

07 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Бідна провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №4, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

07 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Вікторія Турко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №18, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

07 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Зінаїда Федотенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Філії №2 «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

07 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

07 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Людмила Штимбер провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

07 жовтня 2019 року головним спеціалістом сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Аксінією Мудрою проведено семінар з лікарями жіночої консультації КНП КДЦ №2 Дарницького району м. Києва Філія №2 щодо забезпечення застрахованих осіб (вагітних) соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

07 жовтня 2019 року начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлія Криничко взяла участь у засіданні Центральної МСЕК.

 

07 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Наливайко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

08 жовтня 2019 року головним спеціалістом сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Вікторією Бондаренко проведено робочу зустріч з лікарями ДУ «Інститут серця МОЗ України» щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

08 жовтня 2019 року головними спеціалістами відділу по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Мирославою Кравченко, Лілією Лопес-Родрігес, Лілією Калініною та Мариною Парієвою проведено робочу зустріч з керівним складом та головою комісії із соціального страхування Філії «Дарницький вагоноремонтний завод» АТ «Українська залізниця» щодо особливостей практичного застосування фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

08 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Вікторія Суліменко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Державній науковій установі «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

08 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Анна Тинінова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київському міському клінічному ендокринологічному центрі,  щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

08 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Наливайко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №12, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

08 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Валентина Тимошенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

08 жовтня 2019 року в ЦНАП Шевченківської РДА за участю головного спеціаліста відділу по роботі зі страхувальниками Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталії Харченко відбувся захід – надання консультацій громадянам, які звертаються до ЦНАП.

 

08 жовтня 2019 року на виробничих цехах № 7, 8 підприємства ПрАТ «Київхліб» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Олександра Дузя була проведена нарада на тему «Обговорення основних причин настання нещасних випадків на виробництві».

 

08 жовтня 2019 року за участю начальника відділу профілактики страхових випадків управління ВД Фонду у м. Києві Олени Бочарової було проведено робочу нараду у Подільській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з Голосіївською та Печерською районними м. Києві державними адміністраціями на тему «Проблемні питання організації роботи з охорони праці у загальноосвітніх навчальних закладах районів міста Києва».

 

09 жовтня 2019 року у ТОВ «Український професійний центр»  за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Сергія Рукіна була проведена нарада на тему «Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Постанова КМ України від 17.04.2019 р. № 337».

 

09 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №8, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

09 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

09 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Зінаїда Федотенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Філії №2 «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

09 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Людмила Штимбер провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №10, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

09 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Людмила Штимбер провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

09 жовтня 2019 року на підприємстві ТОВ «Автолюкс Транс» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Олександра Дузя було проведене засідання комісії щодо перевірки знань з охорони праці працівників підприємства.

 

09 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлана Іманова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

09 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Вікторія Суліменко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Клінічній лікарні «Феофанія» ДУС, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

09 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Троян провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

09 жовтня 2019 року головним спеціалістом сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Іриною Гнатюк проведено робочу зустріч з лікарями НДСЛ «ОХМАТДИТ» щодо забезпечення дітей застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

10 жовтня 2019 року головним спеціалістом сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталією Супрун проведено робочу зустріч з лікарями УНПЦ ендокринної хірургії, трансплатології ендокринних органів і тканин МОЗ України щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

10 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлана Іманова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

10 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Бідна провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №4, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

10 жовтня 2019 року на підприємстві ПАТ «Київхліб» страховим експертом з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Олександром Дузем О.М. була проведена перевірка щодо порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

 

10 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Зінаїда Федотенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Філії №2 «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

10 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Наливайко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №12, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

11 жовтня 2019 року головним спеціалістом сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Олександром Лазоренко проведено робочу зустріч з головою ЛКК Центрального клінічного госпіталю ДПС України щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України