Управління виконавчої дирекції Фонду у м.Києві
Головна » Анонси та новини » Новини

У Подільській РДА проведено нараду щодо проблемних питань організації охорони праці у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва

08.10.2019

08 жовтня 2019 року Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією спільно з Голосіївською та Печерською районними в місті Києві державними адміністраціями проведено робочу нараду «Проблемні питання організації роботи з охорони праці у загальноосвітніх навчальних закладах районів міста Києва».

У нараді взяла участь начальник відділу профілактики страхових випадків-головний страховий експерт управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві Олена Бочарова. Нараду було присвячено змісту і послідовності практичних дій керівників закладів освіти щодо застосування нормативних вимог з питань охорони праці у навчальних закладах, поширенні і популяризації інформації, пов’язаної з питаннями організації роботи щодо охорони праці у загальноосвітніх навчальних закладах районів міста Києва.

Про організацію роботи з охорони праці у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва доповіла Лідія Хоніна - завідувач сектору з питань охорони праці Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків у загальноосвітніх навчальних закладах розповів Дмитро Швець - головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС головного управління Держпраці по Київській області.

Безпечна праця батьків – це щасливе майбутнє дітей, адже все починається з виховання дітей в дитячому садочку та школі. Про конкурс дитячого малюнку, який організовує та проводить редакція журналу «Охорона праці» розповіла Людмила Солодчук – перший заступник Головного редактору ДП “ Редакції журналу “Охорона праці ”.

У ході наради доповідачі акцентували увагу на тому, що світовий досвід вказує на те, що безпека праці є основною гарантією стабільності, відсутність нещасних випадків позначається на професійній активності працюючих, на нормальному кліматі в колективі, а отже і на ефективності та продуктивності праці, скорочує витрати на пільги та компенсації.

Усі присутні на нараді мали можливість дискутувати, ставили питання до доповідачів, на які отримували вичерпні та змістовні відповіді.

Доповідачі презентували тематичні слайди, надали рекомендації та поради.

 

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України