Управління виконавчої дирекції Фонду у м.Києві
Головна » Анонси та новини » Новини

Новини управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві з 14 по 18 жовтня 2019 року

18.10.2019

15 жовтня 2019 року начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлія Криничко взяла участь у засіданні Тубпульмонологічної МСЕК.

 

15 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч головного спеціаліста відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Анни Віннікової з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в КМКЛ №3.

 

15 жовтня 2019 року головні спеціалісти сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Олійник та Людмила Штимбер провели зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Вікторія Турко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №18, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Сергій Сліпенко провів зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №10, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Вікторія Суліменко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Філії №2 «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Троян провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

15 жовтня 2019 року в комунальному підприємстві по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Тетяни Товстенко пройшло засідання комісії з питань охорони праці на тему «Організація безпечної роботи під час обрізання дерев, роботи з газонокосаркою, машинами та механізмами в міському зеленому господарстві».

 

15 жовтня 2019 року головним спеціалістом сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оленою Селезньовою проведено робочу зустріч з завідуючими відділень політравм та нейрохірургії КМКЛ швидкої медичної допомоги м. Києва щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 жовтня 2019 року головні спеціалісти сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва та Тетяна Олійник провели зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Микола Костюченко провів зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Клінічній лікарні «Феофанія» ДУС, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Вікторія Суліменко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті травматології та ортопедії, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Троян провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №8, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Сергій Сліпенко провів зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №5, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Людмила Штимбер провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова управління ВД Фонду у м. Києві щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталії Петренко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в Інституті серця МОЗ України.

 

16 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч головного спеціаліста відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Анни Віннікової з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ЦПМСД №2 Шевченківського району м. Києва.

 

16 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлани Бобко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в КМКОЦ.

 

16 жовтня 2019 року головним спеціалістом сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталією Супрун проведено робочу зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні у неврологічному та гастроентерологічному відділеннях КМКЛ №9, щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

16 жовтня 2019 року головними спеціалістами відділу по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Мирославою Кравченко, Лілією Лопес-Родрігес, Лілією Калініною та Мариною Парієвою проведено робочу зустріч з керівним складом та головою комісії із соціального страхування Філії «Дарницький вагоноремонтний завод» АТ «Українська залізниця» щодо особливостей практичного застосування фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 жовтня 2019 року завідувачем сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оленою Дзюбою проведено робочу зустріч з лікарями ДЗ «Республіканська клінічна лікарня МОЗ України», щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч головного спеціаліста відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Анни Віннікової з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ТОВ «Одонтомед».

 

17 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталії Петренко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ЦПМСД №2 Шевченківського району м. Києва.

 

17 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Троян провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 жовтня 2019 року в МБФ «ЄВРЕЙСЬКИЙ ХЕСЕД «БНЕЙ АЗРІЕЛЬ» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Віталія Гриценка було проведено засідання круглого столу на тему «Обговорення Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року».

 

17 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Бідна провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №4, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

17 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлани Бобко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в КНП ЦПМСД №2  Подільського району м. Києва.

 

18 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлана Громова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

18 жовтня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

18 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч головного спеціаліста відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Анни Віннікової з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №1».

 

18 жовтня 2019 року головним спеціалістом сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Надією Самодригою проведено робочу зустріч із завідуючою жіночої консультації КНП КДЦ Деснянського району м. Києва Філія №3, щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України