повернутись 

Новини управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві з 29 липня по 02 серпня 2019 року

02.08.2019

29 липня 2019 року начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлія Криничко взяла участь у засіданні Тубпульмонологічної МСЕК.

 

З 29 липня по 02 серпня 2019 року відбулися робочі зустрічі начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталії Петренко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в клініці «Імпульс», в ЦПМСД Деснянського району м. Києва та в лікарні МОЗ України.

 

З 29 липня по 02 серпня 2019 року відбулися робочі зустрічі начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталії Петренко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ЦПМСД №1 Святошинського району м. Києва, ДЗ СМСЧ №11 і в КМКЛ №8.

 

29 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Троян провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

29 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Зінаїда Федотенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київському міському клінічному ендокринологічному центрі, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

29 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Оксана Полєтаєва провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №8, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

29 липня 2019 року у ТОВ комерційно-промисловій фірмі «Корн ЛТД» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Сергія Барабаша було проведено засідання комісії з охорони праці та складені акти з випробування драбин-стремянок металевих відповідно Правил безпечної роботи з інструментами та пристроями (НПАОП 0.00-1.30-01).

 

29 липня 2019 року в АТ «Українська автомобільна корпорація» філія «Рубіж-авто» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Сергія Барабаша було проведено засідання комісії з охорони праці та складені акти з випробування приставних драбин відповідно Правил безпечної роботи з інструментами та пристроями (НПАОП 0.00-1.30-01).

 

29 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Анною Устименко проведено зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у НДСЛ «ОХМАТДИТ», щодо забезпечення дітей застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

30 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Юлією Осадчою проведено зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у Центрального госпіталю МВС України, щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

30 липня 2019 року у Дирекції «Автотранспошта» ПАТ «Укрпошта» за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Тетяни Товстенко було проведено засідання круглого столу з питань охорони праці на тему «Основні вимоги безпеки під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів».

 

30 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Троян провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

30 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Катерина Висоцька провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

30 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Бідна провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні у Філії №1 «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

30 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Валентина Тимошенко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

30 липня 2019 року головні спеціалісти сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Світлана Іманова та Микола Костюченко провели зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Інституті травматології та ортопедії, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

30 липня і 01 серпня 2019 року відбулися робочі зустрічі начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Юлії Криничко з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в Медичному центрі «Добробут» та в КДЦ Дарницького району м. Києва.

 

30 липня і 01 серпня 2019 року відбулися робочі зустрічі головного спеціаліста відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Валентини Главатої з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ЦПМСД №3 Шевченківського та в ЦПМСД №1 Подільського районів м. Києва.

 

30 липня і 01 серпня 2019 року відбулися робочі зустрічі головного спеціаліста відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління ВД Фонду у м. Києві Анни Віннікової з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ЦПМСД Печерського району м. Києва і в Поліклініці МВС України.

 

31 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Сергій Сліпенко провів зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Клінічній лікарні «Феофанія» ДУС, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

31 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Людмила Штимбер провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №12, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

31 липня 2019 року головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Наталія Бідна провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №10, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

31 липня 2019 року начальник та заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг Правобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Тетяна Жугаєвич та Ірина Філатова провели зустріч з головою ЛКК Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова, щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

 

31 липня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Олександром Лазоренко проведено зустріч з лікарями КНП КДЦ №1 Дарницького району м. Києва. Були надані роз’яснення щодо забезпечення застрахованих осіб у супроводі дорослого соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

01 серпня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації завідуючим сектором організації надання медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Юлією Осадчою проведено зустріч з лікарями КНП КДЦ  Деснянського району м. Києва. Були надані роз’яснення щодо забезпечення застрахованих осіб у супроводі дорослого соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

02 серпня 2019 року у Службі енергетичного забезпечення та зв’язку за участю страхового експерта з охорони праці управління ВД Фонду у м. Києві Сергія Рукіна було проведене засідання комісії з охорони праці на тему: «Про заходи щодо поліпшення стану Системи управління охороною праці у Службі енергетичного забезпечення та зв’язку».

 

02 серпня 2019 року головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління ВД Фонду у м. Києві Надією Самодригою проведено зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні ТОВ МЦ «Добробут-поліклініка», щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

версія для друку
повернутись