Управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ, ЩО ОТРИМУЮТЬ МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА РАХУНОК ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ, які приїхали для тимчасового перебування з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

31.03.2014

Для вирішення питання одержання матеріального забезпечення Вам необхідно звернутися до найближчого робочого органу Фонду з тимчасової втрати працездатності (районної, міжрайонної, міської виконавчої дирекції відділення Фонду) за місцем Вашого тимчасового перебування.

Основні документи, які необхідно мати при собі:

-          паспорт;

-          довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;

-          листок непрацездатності, за яким Ви не отримали матеріальне забезпечення за місцем роботи (при наявності);

-          трудова книжка (при наявності);

-          довідка про заробітну плату (при наявності);

-          договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування та інформацію про сплату єдиного внеску (при наявності).

У разі відсутності первинних документів робочі органи допоможуть зібрати необхідну інформацію та документи для отримання страхових виплат.

 

 

Гаряча лінія Фонду соціального страхування з тимчасової

втрати працездатності

0 800 501 892

 

 

Робочі органи Фонду в Львівській області розташовані за

адресами:

 

пп

Найменування робочого органу

Адреса

Контактний телефон

1.

Львівська міська

виконавча дирекція

.

 

79015 м.Львів,

 вул. Героїв УПА, 73

 (5-й поверх,)

 

277-70-01;

277-70-60

2.

Дрогобицька районна

виконавча дирекція

 

 

82100 м.Дрогобич,

вул. 22 січня, 43

 

 

.(244) 1-07-31

3.

Самбірська районна

виконавча дирекція

 

81400 м.Самбір,

вул. Шевченка, 3

(236) 6-00-99

 

4.

Жидачівська районна

виконавча дирекція

 

81700 м.Жидачів,

вул. Шашкевича, 3

(239) 3-12-92

 

5.

Жовківська районна

виконавча дирекція

 

81300 м.Жидачів,

вул. Львівська, 1

(252) 6-10-83

 

6.

Миколаївська районна

виконавча дирекція

 

81600 м. Миколаїв,

вул. Завалля, 10

(241) 5-17-36

7.

Пустомитівська районна

виконавча дирекція

 

81100 м. Пустомити,

вул. Заводська, 10

(230) 4-16-15

8.

Сокальська районна

виконавча дирекція

 

80000 м. Сокаль,

вул. Шептицького, 65

(257) 7-34-68

9.

Яворівська районна

виконавча дирекція

 

81000 м. Яворів,

вул. Шевченка, 10в

(259) 7-83-68

10.

Стрийська міжрайонна

виконавча дирекція

 

82400 м. Стрий,

вул. Нижанківського, 5

(245) 5-47-92

11.

Бродівська міжрайонна

виконавча дирекція

 

80600 м. Броди,

вул. І.Франка, 102

(266) 4-22-51

12.

Городоцька міжрайонна

виконавча дирекція

 

81500 м.Городок,

вул. Львівська, 1

(231) 3-04-54

13.

Золочівька міжрайонна

виконавча дирекція

 

80700 м.Золочів,

вул. Чорновола, 3

(265) 4-20-42

14.

Камянка-Бузька міжрайонна

виконавча дирекція

 

80400 м.Камянка-Бузьк,

вул. Незалежності, 27

(254) 2-34-86

15.

Старосамбірська міжрайонна

виконавча дирекція

 

82000 м.Старий Самбір

вул. Л.Галицького, 88

(238) 2-14-43

16.

Червоноградська міська

виконавча дирекція

.

 

80109 м. Червоноград,

вул. Грушевського, 5

(249) 4-11-35

17.

Трускавецька міська

виконавча дирекція

.

 

82200 м. Трускавець,

вул. Скоропадського, 7

(247) 7-23-51

 

 

 

Порядок надання матеріального забезпечення застрахованим особам, які
прибувають для тимчасового проживання з АРК та м. Севастополя, за
рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати
працездатності (далі - ФССзТВП)

1.   Особи, яким надається матеріальне забезпечення робочими органами
ФССзТВП за цим порядком

Особами, на яких розповсюджується дія цього порядку, вважаються особи, які на момент настання страхового випадку (тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів, смерті чи смерті особи, що перебувала на їх утриманні) перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами-підприємцями на території АРК та м. Севастополя, а також перебувають у статусі добровільно застрахованої особи, та яким у зв'язку з настанням вищезазначених страхових випадків видано документ на цій території - листок непрацездатності, свідоцтво про смерть та витяг з Державного реєстру актів цивільного стану.

2.  Види матеріального забезпечення за рахунок коштів ФССзТВП:

-  допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);

-  допомога по вагітності та пологах;

-  допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

3.  Органи, які призначають та виплачують матеріальне забезпечення

Районні, міжрайонні, міські виконавчі дирекції відділень ФССзТВП (далі - робочі органи) за місцем тимчасового перебування осіб, визначених у пункті 1.

4.  Документи,  необхідні для  призначення,  нарахування  та  виплати матеріального забезпечення (за наявності):

-        заява у довільній формі про призначення допомоги із зазначенням реквізитів банківської установи та номеру поточного рахунку;

-        паспорт;

-        довідка про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків;

-        листок непрацездатності;

-        трудова книжка;

-        довідка з місця роботи про нараховану заробітну плату за 6 календарних місяців, що передують місяцю настання страхового випадку (помісячно) із зазначенням видів виплат та кількості відпрацьованих днів/годин (для вагітності і пологів - календарних днів);

-        договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі - договір про добровільну участь) та квитанції про сплату єдиного внеску;

-   свідоцтво про народження дитини (для встановлення віку дитини при оплаті листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною).

5.  Документи для призначення, нарахування та виплати допомоги на поховання (за наявності):

-         заява у довільній формі про призначення допомоги із зазначенням реквізитів банківської установи та номеру поточного рахунку;

-         паспорт;

-         довідка про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків;

-         свідоцтво про смерть та витяг з Державного реєстру актів цивільного стану;

-         договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування та квитанції про сплату єдиного внеску (у разі смерті добровільно застрахованої особи).

6.  Дії робочих органів ФССзТВП:

За зверненням осіб робочі органи ФССзТВП надають всебічну підтримку та допомогу. У разі необхідності допомагають зібрати необхідну інформацію та документи для подальшого отримання страхових виплат.

На підставі наданих застрахованою особою документів та отриманої інформації з інших джерел робочі органи ФССзТВП протягом десяти днів з дня їх отримання призначають матеріальне забезпечення та виплачують його шляхом перерахування коштів на поточний рахунок застрахованої особи.

Оригінали та завірені копії документів, визначених у пунктах 4-5, зберігати в персональній справі застрахованої особи у робочому органі ФССзТВП, який здійснив виплату матеріального забезпечення.

Робочим органам ФССзТВП здійснювати облік застрахованих осіб та витрат ФССзТВП, пов'язаних з наданням таким особам матеріального забезпечення, а також щоденно інформувати про такі випадки Виконавчу дирекцію ФССзТВП.

7. Примітки:

7.1.       У разі відсутності у застрахованої особи трудової книжки або належним чином завіреної її копії, договору про добровільну участь та квитанцій про сплату єдиного внеску, для отримання необхідної інформації робочі органи ФССзТВП звертаються персонально по кожній такій особі до територіального органу податкової служби чи Пенсійного фонду з відповідними запитами.

7.2.       У разі відсутності у застрахованої особи довідки з місця роботи про нараховану заробітну плату, про графік її роботи, робочий орган ФССзТВП повинен здійснити розрахунок середньої заробітної плати та суми матеріального забезпечення по тимчасовій непрацездатності, виходячи із мінімальної заробітної плати, встановленої на момент настання страхового випадку, за календарні дні.

7.3.        У разі відсутності у застрахованої особи довідки з місця роботи про нараховану заробітну плату, робочий орган ФССзТВП повинен здійснити розрахунок матеріального забезпечення по вагітності та пологах, виходячи із мінімальної заробітної плати, встановленої на момент настання страхового випадку.

7.4.        У разі неможливості у застрахованої особи підтвердити свій страховий стаж, а також у разі відсутності таких даних у системі персоніфікованого обліку застрахованих осіб, робочий орган ФССзТВП повинен здійснити розрахунок допомоги по тимчасовій непрацездатності незалежно від страхового стажу в розмірі 60 відсотків середньої заробітної плати (доходу).

7.5.        У разі, якщо застрахована особа надала листок непрацездатності для оплати за основним місцем роботи, яке розташоване на території АРК або м. Севастополя, та не встигла отримати матеріальне забезпечення у зв'язку з переїздом для тимчасового перебування на іншій територіальній одиниці України, робочий орган ФССзТВП здійснює офіційний запит щодо фінансування страхувальника-роботодавця персонально по кожному такому випадку до виконавчої дирекції відділення ФССзТВП в АРК або Севастопольського міського відділення ФССзТВП, які в свою чергу надають відповідну інформацію.* В такому випадку, питання надання матеріального забезпечення застрахованій особі вирішується індивідуально, в залежності від того, чи отримав страхувальник кошти від ФССзТВП. Якщо фінансування страхувальника не здійснювалось, виконавча дирекція відділення ФССзТВП в АРК або Севастопольське міське відділення ФССзТВП робить запит до такого страхувальника з проханням повернути оригінал листка непрацездатності з метою його оплати в робочому органі ФССзТВП за місцем тимчасового перебування застрахованої особи.

7.6.    В подальшому, у разі надання підтверджуючих документів застрахованою особою чи отримання їх робочим органом ФССзТВП з інших джерел щодо страхового стажу, фактично нарахованої заробітної плати та іншої інформації, що впливає на розмір виплаченого матеріального забезпечення, робочий орган ФССзТВП за заявою застрахованої особи здійснює перерахунок такого забезпечення.

7.7.   Крім того, у разі необхідності, робочі органи ФССзТВП через територіальні органи Міністерства охорони здоров'я України з'ясовують обставини про звернення за медичною допомогою та встановлення факту підтвердження непрацездатності, здійснюють пошук даних про реєстрацію фактів смерті членів сім'ї застрахованих осіб.

Пункти 7.2., 7.3., 7.4. та 7.6. цього Порядку застосовуються у разі прийняття відповідних нормативно-правових актів чи змін до діючого законодавства

 

* У разі ненадання запитуваної інформації виконавчою дирекцією відділення ФССзТВП в АРК або Севастопольським міським відділенням ФССзТВП, питання надання матеріального забезпечення буде вирішуватися в подальшому на законодавчому рівні.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України